"نونی" بر بستر سایبری جان می گیرد چاپ

 

همزمان با سالروز شهادت نوجوان 16 ساله شهید حسین فهمیده و روز ملی نوجوان، مجله ی اینترنتی نوجوان ایرانی در بستر اینترنت افتتاح می شود.

 

به گزارش روابط عمومی خانه ی هنر و ادبیات پارسا، نام این پایگاه " نونی" گذاشته شده که مخفف واژگان " نو= نوجوان"  و " نی= ایرانی"  است.
سید محمد مهدی حسینی رئیس دفتر توسعه ی فعالیت های هنری نوجوان ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به مخاطبت ویژه ی محیط اینترنت با نوجوانان، وجود یک مجله ی اینترنتی ویژه ی نوجوانان ایرانی بشدت احساس می شود، از این رو دفتر توسعه ی فعالیت های هنری نوجوانان در صدد برآمده تا با راه اندازی این مجله ی برخط، موجبات خوراک دهی فرهنگی تفریحی برای نوجوانان ایرانی را فراهم سازد.
حسینی می افزاید، پیش شماره ی مجله ی اینترنتی نوجوان ایرانی از ساعت 10 صبح روز هشتم آبانماه همزمان با روز ملی نوجوان در نشانی www.Noni.ir در دسترس عموم نوجوانان قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: پیش شماره ی این مجله ی برخط در 6 بخش: بازیهای سنتی و رایانه ای، هنر، ادبیات، ورزش و تندرستی، تحصیل و علم و رایانه ، فناوری اطلاعات با 12 مقاله  ویژه ی نوجوانان منتشر خواهد شد.
وی اصلی ترین هدف از راه اندازی این پایگاه را جذب نوجوانان ایرانی به پایگاه های اینترنتی ایرانی عنوان و ابراز امیدواری کرد در آینده ی نزدیک نسخه ی ویژه ی والدین این مجله ی اینترنتی نیز راه اندازی شود.
نوجوانان علاقه مند به عضویت در باشگاه خبرنگاران افتخاری این مجله می توانند با مراجعه نشانی اعلام شده فرم خبرنگار افتخاری را تکمیل نمایند. 

 

 

اضافه‌ كردن نظر

نظراتی که بصورت فینگلیش ثبت شوند منتشر نخواهد شد، لطفا از حرو ف فارسی استفاده کنید.

حاصل عبارت زیر را در کادر پایین نوشته و کلید ارسال را فشار دهید

کد امنيتي
دوباره خوانی تصویر امنیتی